KRONIKA 1920 JE POKŘTĚNA!

Podívejte se na křest Kroniky první republiky 1920, kde Kronice přejí její autoři – spisovatel Pavel Kosatík a přední odborník na platidla ČNB Jaroslav Moravec, autoři medailí – Michal Vitanovský, Josef Oplištil, Vladimír Oppl a Zbyněk Fojtů – spolu těmi, kteří se podílejí na samotné řemeslné výrobě nádherné knihy.
Přečíst

KRONIKA 1919 JE POKŘTĚNA! - kopie

V pondělí 2.12. proběhlo představení druhého dílu unikátní sběratelské lahůdky – Kroniky první republiky, díl 1919. Křest proběhl v nádherných prostorech Expozice České národní banky za účasti autorů Pavla Kosatíka a Jaroslava Moravce.
Přečíst

CO JE KRONIKA PRVNÍ REPUBLIKY?

Jedinečná kniha doprovázená sadou dukátových medailí. Komplet dukátových medailí špičkových českých medailérů a knihy renomovaných historiků je nejen neopakovatelnou sběratelskou příležitostí, ale také velmi důstojnou poctou slavné době formování moderního Československého státu. Podívejte se na fotky celého zlatého setu.
Přečíst

Slavnostní křest Kroniky 1918

V úterý 9. října byla veřejnosti poprvé představena Kronika první republiky. Její vydavatelé (nakladatelský dům Albatros Media a společnost České dukáty) plánují v jednadvaceti dílech této knižní série během následujících jednadvaceti let zmapovat politické, kulturní i společenské dění v Československu mezi lety  1918–1938. Kronika první republiky ale nebude jen pouhou – byť velice luxusní – knihou...
Přečíst

Nenechte si nic ujít

Získejte informace o vydání nových dílů, novinky a pozvánky na události do Vašeho e-mailu.